Міжнародна науково-практична конференція, 26 квітня 2018 р

ГО “Академічний простір” підтримує
розвиток академічної освіти.

І Міжнародна науково-практична конференція «Конкурентні стратегії розвитку України в глобальній економіці»,
26 квітня 2018 р
2018_04_26_CONF-1

26 квітня 2018 року у Міжнародному університеті фінансів за підтримки ГО“Академічний простір” відбулася
І Міжнародна науково-практична конференція «Конкурентні стратегії розвитку України в глобальній економіці»

У роботі конференції взяли участь вчені, аспіранти, студенти Міжнародного університету фінансів, Національного технічного університету України «Київський Політехнічний Інститут імені Ігоря Сікорського», Львівського торгово-економічного університету, Львівського національного аграрного університету, Національного університету «Львівська політехніка», Харківського національного університету ім. В. Каразіна, Чернівецького 2018_04_26_CONF-2національного університету ім. Ю. Федьковича, Регіонального філіалу Національного інституту стратегічних досліджень у м. Львові, Вищої школи економіки у м. Бидгощ (Польща) та ін.

 Проблематика конференції стала підґрунтям для обміну думками та практичним досвідом між вченими та студентами.Плідними науковими дискусіями відзначилися і засідання секцій, які проходили на високому науково-теоретичному рівні.За підсумками роботи найкращі доповідачі були нагороджені грамотами:

 Маємо надію, що результати І Міжнародної науково-практичної конференції отримають подальший розвиток в науці і практиці!2018_04_26_CONF-3

Завантажити збірник конференції (pdf).

Завантажити програму конференції (pdf)

Запрошення на конференцію (pdf)