Семінар, 22 листопада 2017 р

Семінар з питань формування кадрового потенціалу ОТГ,
22 листопада 2017 р.,
с.Пасіки-Зубрицькі, Пустомитівський р-н2017_11_22_IMG_8577

22 листопада за підтримки Департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської обласної державної адміністрації у межах реалізації проекту “Загрози та ризики забезпечення формування кадрового потенціалу об’єднаних територіальних громад” Громадською організацією “Академічний простір” було проведено семінар з питань формування кадрового потенціалу. Семінар проводився на базі Давидівської об’єднаної територіальної громади в Народному Домі с.Пасіки-Зубрицькі, учасниками якого були представники ОТГ Львівщини.

2017_11_22_IMG_8599З вітальним словом перед учасниками семінару виступила  Оксана Шульган, начальник відділу комунікацій з громадськістю Департаменту внутрішньої та інформаційної політики ЛОДА, яка наголосила на важливості проведення таких заходів, що сприятимуть  забезпеченню фахового зростання управлінського персоналу ОТГ, налагодженню партнерських відносин між громадами, окресленню і реалізації ними спільних проектів.

Ключовими доповідачами  заходу були:

  • Світлана Гринкевич – д.е.н., професор, експерт з управління людськими ресурсами;
  • Роман Хірівський – к.е.н, доцент, експерт з формування організаційної структури органів місцевого самоврядування;
  • Андрій Пелехатий– к.е.н, експерт з місцевих фінансів.

2017_11_22_IMG_8600У межах заходу було презентовано основні шляхи виявлення та уникнення ключових загроз формування кадрового потенціалу громади, а також розглянуто питання формуванняефективного менеджменту органів місцевого самоврядування та фінансової спроможності громади як запоруки успішного розвитку кадрового потенціалу територій

В ході роботи семінару учасники активно обговорювали проблемні питання формування кадрового потенціалу ОТГ. Активну участь в дискусії взяла  начальник відділу культури та інформаційної політики Давидівської ОТГ Христина Кучак, котра поділилась досвідом становлення Давидівської громади.

2017_11_22_IMG_8596