Гуманітарна допомога для України з Польщі

Сьогодні маємо приємність знову приймати гостей, наших друзів з Польщі Fundacja Sztuka Wyboru/ The Art of Choice Foundation, Wojciech Switala, Anna Biecka 🤍❤️
Наші браття та сестри Поляки підтримують Украіну з початку повномасштабного вторгнення. Окрім захоплення відвагою та щедрістю наших друзів, це викликає неймовірну радість вселяє надію на велику Перемогу України над росією.
Понад 5 тон гуманітарноі допомоги у 2 бусах, привезли наші Друзі. Велику кількість продуктів харчування, військового спорядження, медикаментів, кариматів, інвалідних візків, засобів гігієни і навіть корму для собачок (який ми з превеликим задоволенням надішлемо @Марина Хмара та її маленьким друзям Бабинецький притулок для тварин) сьогодні ми розвантажили на складі.
Дякую щиро нашим дорогим волонтерам Nazar Andrushchenko, Віталій, Yaroslav Mu та маленькій принцесі Діаночці та її мамі Христинці за Вашу неймовірну допомогу!
З приємністю, разом з побратимом Бойове Братерство України Володимир Волошин вручили @Wojciech Switala подяки від 128 штурмової бригади ЗСУ, які переказують своє шанування і подяку нашим польським друзям.
Разом до Перемоги!
Слава Україні!🇺🇦
Niech żyje Polska! 🇵🇱