І Міжнародна конференція «МИ — ВОНИ: перспектива колективної безпеки України (в рамках роботи Ресурсного Центру Справи Кольпінга в Україні для ВПО та учасників війни)»

Вчора завершили роботу на І Міжнародній конференції «МИ — ВОНИ: перспектива колективної безпеки України (в рамках роботи Ресурсного Центру Справи Кольпінга в Україні для ВПО та учасників війни)», яка відбулася у м. Львові, 30-31 березня у змішаному форматі.
Надзвичайна вдячність організаторам Конференції ГО «СПРАВА КОЛЬПІНГА В УКРАЇНІ» та ГО «Український центр психології безпеки» за участю Міністерства освіти і науки України, Львівськоі обласноі державноі адміністрації, Львівського національного університету імені Івана Франка, Національного університету оборони України та Національноі академіі наук України. Окрема велика подяка модератору, доц. Іван Сулятицький, координатора військових програм Львівського осередку Справи Кольпінга в Україні, голови Українського центру психології безпеки, полковника у запасі за професійну та наукову дискусію.
З Вітальним словом виступив Василь КРЕМЕНЬ, президент НАПН України, доктор філософських наук, професора, академік Національної академії наук України.
Цінні та цікаві доповіді Василя КРУТОВА – доктора юридичних наук, професора, генерал-лейтенанта Служби безпеки України, першого керівника української «Альфи» – підрозділу СБУ окремого призначення, першого керівника АТО,
проф. Катерини ОСТРОВСЬКОІ, голови Львівського осередку ГО «Справа Кольпінга в Україні», Володи́мира ТИМОШЕНКО — український правоохоронець, державний діяч (держ.службовець 1-го рангу), вчений, доктор юридичних наук, професор, генерал-лейтенант, професор кафедри військового права Національного університету оборони; України імені Івана Черняховського Василя ОСЬОДЛО, начальника гуманітарного інституту Національного університету оборони України, Степан Мельник – доктора економічних наук, професора, завідувача кафедри Львівського державного університету внутрішніх справ будуть включені у резолюцію за підсумками проведення Конференції.
Радіємо зустрічі з Петро ЧЕРНИК — військовим експертом, полковником, кандидатом політ. наук, доцентом, який окреслив Військові індекси самозбереження і безпеки майбутнього України.
Велика подяка за Благословення і настанови Архієпископу Вишгородському Агапіт, вікарій Київської єпархії з правами єпархіального архієрея як намісник Свято-Михайлівського Золотоверхого монастиря Православної Церкви України, Владика Володимир (Груца) — Єпископ-помічник Львівської архиєпархії Української Греко-Католицької Церкви, доктор богослов'я, професор богословських наук і магістр новіціату та Владика Едуард Кава — Єпископ-помічник Львівської Архідієцезії Римсько-Католицької Церкви в Україні.
Людиноцертризм та безпека людини стають визначальними орієнтирами післявоєнного відновлення України. І це дає надію та віру у швидку відбудову України після страшної війни, розв’язаної росією на нашій Землі.
Слава Україні!🇺🇦
Героям Слава!