Засідання робочоі групи Міжнародного консорціуму центрів психологічноі реабілітації військовосоужбовців

Сьогодні, під керівництвом генерал-лейтенанта, проф. Василя Крутова у змішаному форматі відбулася чергова зустріч робочоі групи Міжнародного консорціуму центрів психологічноі реабілітації військовосоужбовців та осіб, що постраждали внаслідок російської агресії в Україні.
Понад 20 потужних вітчизняних структур, а також Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy увійшли до Консорціуму — базової структури Програми, яка, спираючись на положення інноваціїної Стратегії, розробленої проф. Василем Крутовим стане головним майданчиком цих робіт. Крім того, до лав Консорціуму увійдуть, окрім Польщі, представники таких держав, як Сполучені Штати Америки, Норвегія, Фінляндія, Португалія, Литва, Грузія, Словенія.
Виключна важкість фізичних та моральних страждань українського народу від військової агресії рф до межі оголила проблему недостатності існуючої системи реабілітації громадян для якісного зцілення тих, хто був травмований внаслідок бойових дій.
Сьогодні напрацьовано дорожню карту реалізації Міжнародної партнерської програми співпраці і вже у найближчому часі буде здійснено низку дій з перетворення планів, зазначених вище, на реальність🙏
Свого часу Америка, спираючись на досвід війни у В'єтнамі, створила досить ефективні технології боротьби з ПТСР та іншими людськими розладами. Світ вдячно користується ними досі.
Дякуємо @Хаустова Вікторія, Іра Мазярко та Володимир Волошин, командир Галицького полку Бойове Братерство України за Вашу активну участь у проекті.
Разом до Перемоги!🇺🇦